برای خرید یا مشاوره با شماره 88500020-021 تماس بگیرید.

چطور به شما اعتماد کنم؟

تارتن دژ آریانا

این سوالیست که ممکن است در ذهن بسیاری از مشتریان پیش از انتخاب مجری مناسب وجود داشته باشد. برای اعتماد سازی بیشتر کمی در رابطه نحوه عملکرد این شرکت صحبت می کنیم:

  • انتخاب محصولات: ما تمامی محصولات مداربسته خود را از بین برندهای معتبر انتخاب می کنیم. به جز در شرایط خاص و با درخواست مستقیم مشتری هرگز اقدام به فروش یا نصب محصولات متفرقه نخواهیم کرد.
  • شفاف سازی مالی: بیشتر محصولات مورد استفاده ما دارای لیست قیمت رسمی هستند و این محصولات دقیقا با قیمت این لیست به تمامی مشتریان عرضه می شود.
  • مشاوره بیطرفانه: سعی ما بر آن بوده تا در دادن مشاوره های خود هنواره فقط به منافع مشتری توجه داشته باشیم. با وجود اینکه در نگاه اول ممکن است این کار با منافع مالی شرکت در تناقض باشد، اما در طولانی مدت اعتماد مشتریان به ما به مراتب ارزشمند تر و پربارتر خواهد بود.
  • کیفیت اجرایی: اعضای تیم فنی این شرکت با وسواسی خاص انتخاب می شوند تا در کنار داشتن دانش فنی بالا، فرهنگ کاری را نیز در طول اجرا و ارتباط با مشتری به طور کامل حفظ کنند.
  • به روز بودن اطلاعات: تلاش ما بر آن است تا هنواره اطلاعات و تجهیزات خود را به روز نگاه داریم. این کار امکان دادن راه حل های مناسب تر و مشاوره موثر تر را برای ما ایجاد خواهد کرد.
  • آموزش اینترنتی رایگان: برخلاف بسیاری از رقبا که داشتن اطلاعات بیشتر برای مشتری را یک تهدید برای خود تلقی می کنند ما این موضوع را یک نکته مثبت میدانیم. از دیدگاه ما هرچه مشتری اطلاعات بالاتری در رابطه با انتخاب مجری مناسب خود داشته باشد با چشم بازتر اقدام به انتخاب آن خواهد کرد و این کار شانس ما برای همکاری با مشتریان را بیشتر خواهد کرد.

کلام آخر

تیم مدیریت تارتن دژ به اصول شرافت و انصاف کاری معتقد است و اعضای آن از بین افرادی هستند که منافع مالی خود را در گرو اعتماد سازی برای مشتریان می بینند. امیدواریم مشتریان آینده ما نیز مانند مشتریان گذشته از اعتماد به ما رضایتمند باشند.

0 Comments

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.