تارتن دژ آریانا سابقه طولانی در حوزه فروش دوربین مداربسته، نصب دوربین مدار بسته و آموزش آن دارد. این شرکت توانسته در دوران فعالیت خود  بالغ بر ۲۰۰۰ پروژه نصب موفق دوربین مداربسته را در اکثر شهرهای کشور در موقعیت های متنوع، اعم از  مراکز مسکونی، تجاری، اداری، سازمان ها و همچنین کارخانجات انجام دهد.

از جمله خدمات تارتن دژ آریانا

  • فروش عمده تجهیزات حفاظتی و لوازم جانبی مرتبط: شرکت تارتن دژ آریانا به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های تامین کننده تجهیزات حفاظتی در ایران شناخته می شود. احتمام این شرکت بر عرضه تجهیزات با کیفیت با کمترین هزینه برای نمایندگان این شرکت است.
  • تجهیز، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی-نظارتی: اجرای پروژه های مداربسته از گذشته از تخصص های اصلی این شرکت بوده است. این پروژه ها شامل اجرای کامل سیستم های حفاظتی و شبکه های کامپیوتری می باشد.
  • مشاوره و کیفیت سنجی پروژه های مداربسته: ارائه خدمات مشاوره در زمینه اجرای پروژه های مداربسته با هدف افزایش کیفیت اجرا و تسهیل در عیب یابی سیستم های مداربسته صورت می گیرد.
  • ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های حفاظتی: اولویت اصلی تارتن دژ در ارائه خدمات تعمیر نگهداری برای مشتریان خود شرکت است. اما در صورت بروز مشکلات امکان ارائه این خدمات را برای دیگر مشتریان این سیستم های نیز وجود دارد.
  • ارائه دوره های آموزشی مرتبط با سیستم های مداربسته برای نمایندگان فروش: ارائه دوره های آموزشی تنها با هدف افزایش بهره وری نمایندگان این شرکت صورت می گیرد.
تماس با ما

آنچه که ما را از دیگر رقبا متمایز می کند:

  • کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین هدف ماست. با توجه به نگاه بلند مدت این شرکت به بازار، بهترین روش برای جلب حداکثری رضایت مشتری ارائه کیفیت در خور است.
  • اعتماد سازی: اعتماد مشتریان برای ما به عنوان بزرگترین سرمایه معنوی این شرکت مطرح است. از این رو  تمام تلاش خود را برای جلب حداکثری اعتماد مشتریان به کار می گیریم.
  • تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود. با این حال تلاش تارتن دژ بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه آنها نکاهد. بدین جهت، امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا می باشد.
  • افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرصه تجهیزات حفاظتی به سرعت در حال تغییر و پیشرفت است. از این رو به روز رسانی دائمی تجهیزات و آموزش نیروی انسانی به یکی از خط مشی های اصلی این شرکت تبدیل شده است.
  • شفاف سازی مالی: شفاف سازی مالی با هدف جلب رضایت مشتری و اعتماد سازی صورت می گیرد. تارتن دژ محصولات خود را از بین برندهای معتبر و با بازاری شفاف انتخاب می کند تا از ایجاد ابهام برای مشتریان در زمان انتخاب محصولات بکاهد.

این وبسایت به عنوان یک وبسایت آموزشی – تبلیغاتی طراحی شده است. هدف از طراحی این وبسایت افزایش اطلاعات مشتریان و راهنمایی آنها برای خریدی مناسب تر در سیستم های مداربسته است. همچنین به دنبال راهنمایی و آموزش همکاران در جهت افزایش اطلاعات آنها در بازار دوربین مداربسته است.

تمام مطالب این وبسایت توسط کارشناسان این شرکت نوشته یا ترجمه شده است. هر گونه استفاده غیر تجاری از آنها با قید منبع بلامانع است.