تارتن دژ آریانا یکی از فعال ترین شرکت های طراحی و نصب سیستم های نظارتی – حفاظتی و شبکه در ایران است. این مجموعه در راستای اهداف والای خود و رضایت مشتریان علاوه بر نصب و راه اندازی دوربین مداربسته، خدماتی از قبیل آموزش و مشاوره رایگان، بازدید از محل را نیز ارائه می کند. همچنین در بخش فروش این مجموعه انواع تجهیزات حفاظتی شامل دوربین مداربسته از برندهای معتبر، انواع دستگاه های ضبط کننده، سوئیچ، انواع کابل و اتصالات و…   را نیز عرضه می کند. متخصصین و کارشناسان متبحر در این شرکت اجرا و راه اندازی پروژه های بسیاری را در ابعاد مختلف در سراسر ایران در کارنامه درخشان خود به ثبت رسانده اند.

اگر چه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه بوده و این عرصه بسیار رقابتی است. با این حال تارتن دژ از کیفیت خدمات خود نکاسته و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت را برای تمام مشتریان مهیا کرده است. اولویت شرکت تارتن دژ اعتماد و اطمینان مشتریان است که با ارائه محصولات از برندهای مشخص و لیست قیمت به روز، مشتریان را در انتخاب و خرید دوربین مداربسته و سایر تجهیزات یاری می کند.

پروژه نصب و یا فروش دوربین مداربسته

واحد صنعتی

شرکت آبسال

صنایع الکترونیک زعیم

صنایع الکترواپتیک صا ایران

صنایع هواپیمایی ایران

شرکت پتروشیمی

صنایع فولاد

کارخانه قند

مشاهده پروژه ها

ادارات و سازمان ها

بانک سامان

بانک قوامین

دانشگاه شریف (مرکز آپا شریف)

اداره کل دامپزشکی (استان همدان)

جهاد دانشگاهی (استان مرکزی)

دانشگاه علم وصنعت(آزمایشگاه)

شهرداری تهران (پارک سوارها)

مشاهده پروژه ها

واحد مسکونی

برج الیت فرمانیه

برج سپید کوه زعفرانیه

برج مسکونی آلتون نیاوران

برج مسکونی پاسارگاد

برج مسکونی تهران

هتل استقلال

هتل پارسیان

مشاهده پروژه ها

واحد تجاری

شرکت نامی نو

رستوران‌های زنجیره‌ای پدرسالار

شرکت زرین جم(سان استار)

مجتمع رفاهی آفتاب صحرا

فروشگاه زنجیره ای رفاه

شرکت همایش فرازان

شرکت هودکن

مشاهده پروژه ها

 درخواست طراحی و اجرای پروژه نصب دوربین مداربسته

در صورتی که نیاز به طراحی و اجرای  سیستم و دوربین مداربسته دارید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمائید. کارشناسان مربوطه پس از بررسی درخواست شما در اسرع وقت تماس خواهند گرفت.

فرم درخواست پروژه

  توضیحات

  برای تکمیل فرم درخواست به موارد زیر توجه فرمایید:

  • اطلاعات فرم با دقت پر شود. این اطلاعات به صورت خودکار در سیستم مدیریت مشتریان هايک ویژن ثبت می شود و از همین اطلاعات جهت خدمات بعدی، دادن اطلاعات تکمیلی، هماهنگی بازدید و … استفاده می شود.
  • توضیحات بیشتر در مورد پروژه را می توانید در بخش توضیحات مطرح کنید. (برای مثال: در این پروژه به اجرای فیبر نوری به مسافت 40 کیلومتر نیاز خواهد بود.)
  • در صورتی که شما به نمایندگی از فرد دیگری فرم را پر می کنید و یا مسئول اصلی پروژه فرد دیگری است نام این فرد را در قسمت توضیحات وارد نمائید.
  • جهت بازدید در پروژه های شهرستان به هماهنگی با بخش پروژه نیاز است. در صورت درخواست بازدید حتما در بخش توضیحات اعلام نمائید. کارشناسان قسمت پروژه برای هماهنگی نهایی با شما تماس خواهند گرفت.
  • شماره تلفن و آدرس ایمیل شما صرفا برای تماس با مشتری است و شرکت تارتن دژ از آن جهت ارسال ایمیل و اس ام اس تبلیغاتی به مشتریان استفاده نمی کند.
  • برای دریافت اطلاعات تکمیلی در رابطه با محصولات هایک ویژن و ارتباط با بخش مشاوره فنی می توانید با شرکت تماس بگیرید.

  021-88500020