مشاوره قبل از خرید دوربین مداربسته

بسیاری از کاربران دوربین مداربسته هنگام استعلام قیمت، این سوال را دارند که مثلا: 6 عدد دوربین مداربسته با دستگاه ضبط تصویر و هارد چقدر می شود؟

لذا در این قسمت سعی داریم به شما بگوییم که پرسش اینگونه سوالات اشتباه است. به دلیل اینکه قیمت دوربین های مداربسته با توجه به قابلیت و کارآیی که دارند متفاوت می باشند. بنابراین اگر قصد خرید سیستم مداربسته را دارید ابتدا باید انتظارات و نیازهایی که دارید را مشخص نمایید. سپس به دنبال قیمت و خرید باشید تا متحمل هزینه های زیاد جانبی نشوید.

شما باید توجه نمایید که دوربینی که در داخل ساختمان نصب می شوند با آن دوربینی که در خارج از ساختمان یا مقابل درب ورودی نصب می شود دارای تفاوت می باشد. متاسفانه مشاهده شده است که برخی از همکاران از بی اطلاعی کاربران استفاده کرده و هر نوع دوربینی را به مشتریان توصیه می کنند.

از این رو گروه امنیتی آریانا جهت رضایت مشتریان از عملکرد سیستم مداربسته خود، بستری را فراهم نموده تا مشتریان بتوانند قبل از خرید مشاوره های لازم را بگیرند. همچنین در صورت لزوم کارشناسان نصب ما با حضور در محل و بازدید رایگان تعداد دوربین مداربسته لازم، قابلیت های مورد نیاز هر دوربین با توجه به انتظارت شما و موقعیت نصب آن، میزان ظرفیت هارد مورد نیاز و … را مشخص می کنند.

فرم در خواست مشاوره