خرید دوربین هایک ویژن

لیست قیمت دوربین هایک ویژن

خرید دوربین هایک ویژن

نکات کاربردی قبل از دانلود لیست قیمت هایک ویژن

  • نمایندگی دوربین هایک ویژن لیست قیمت محصولات خود را در پایان هر ماه به روز رسانی می کند.
  • در صورت انتخاب هر کدام از دوربین های موجود در لیست قیمت دوربین هایک ویژن جهت اطلاع از موجودی آن با شرکت تماس بگیرید.
  • محصولات مندرج در لیست قیمت کالاهای موجود در انبار است، با این حال به علت درخواست همزمان مشتریان ممکن است قبل از به روز رسانی لیست آن کالا به اتمام برسد.
  • اگر برای منزل یا محل کار خود نیاز به دوربین مداربسته دارید، می توانید از کارشناسان دوربین هایک ویژن مشاوره رایگان دریافت کنید.

لیست قیمت دوربین هایک ویژن به تفکیک

مشاهده لیست قیمت دوربین IP هایک ویژن

نکات کاربردی قبل از دانلود لیست قیمت هایک ویژن

  • لیست قیمت هایک ویژن روزانه تغییر می کند، جهت اطلاع از آخرین قیمت با واحد فروش تماس بگیرید.
  • قبل از خرید هر محصول، نسبت به موجودی کالا اطمینان حاصل نمایید.

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین توربو اچ دی (Turbo HD) هایک ویژن

1. پارت نامبر: نام محصول که با آن معرفی می شود. پارت نامبر شناسه دوربین مداربسته است. برخی از قابلیت های شاخص دوربین در آن مشخص است.

2. Camera Type: با توجه به ساختار ظاهری دوربین انواع دوربین‌های دام، بولت، باکس، پینهول، اسپیددام تولید می شوند. در این بخش نوع دوربین براساس شکل بدنه مشخص شده است.

3. Imaging Sensor: سنسور در دوربین مداربسته نور را دریافت و به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند. اغلب سنسورهای بکار رفته در دوربین مداربسته از دو نوع CMOS و CCD هستند.

4. Lens: در انواع لنز دوربین مداربسته عبارت Fixe برای لنز ثابت و Varifocal برای متغیر استفاده می شود. عدد در این قسمت فاصله کانونی است. با اعداد 2.8، 3.6، 6، 8، 12 و 16 برای لنزهای ثابت و به صورت رنج یا دامنه‌ای  2.8-12، 4-92، 4-120 و … برای لنزهای وریفوکال دیده می شود.

5. Viewing Angle: زاویه دید در دوربین مداربسته هایک ویژن به نوع لنز ( فاصله کانونی آن) بستگی دارد. دوربین های واید یا زوایه دید گسترده از لنز با فاصله کانونی کوچکتری برخوردار هستند.

6. IR Range: برای دید درشب دوربین از عبارت IR استفاده می شود. در دوربین‌ مداربسته هایک ویژن تکنولوژی Exir با ثبت تصویر با کیفیت بهتر در شب و ColorVu دید در شب رنگی وجود دارد.

7. IP Standard: جنس بدنه در دوربین ممکن است از پلاستیک یا فلز باشد. شما برای انتخاب دوربین به این آیتم نیز توجه کنید. با توجه به نوع کاربری گاهی لازم است بدنه دوربین مقاوم تر باشد.

8. WDR: یک قابلیت برای اصلاح تصویر در موقعیت های چند سطح نوری که تصویر بیش از حد تیره یا بیش از حد روشن می شود. توزیع نور در تصویر یکسان می شود و جزئیات بهتر دیده و ثبت خواهد شد.

راهنمای خواندن لیست قیمت دوربین تحت شبکه (IP) هایک ویژن

پارت نامبر: نام محصول که با آن معرفی می شود. پارت نامبر شناسه دوربین مداربسته است. برخی از قابلیت های شاخص دوربین در آن مشخص است.

Camera Type:با توجه به ساختار ظاهری دوربین انواع دوربین‌های دام، بولت، باکس، پینهول، اسپیددام تولید می شوند. در این بخش نوع دوربین براساس شکل بدنه مشخص شده است.

1. Network Standard: استانداردهای شبکه که شامل استاندارد های ONVIF, PSIA, CGI, ISAPI است. این استانداردها به صورت جهانی برای تطابق دستگاه های مختلف از برندهای مختلف با یکدیگر است.

2. SD Card Support: پشتیبانی دوربین مداربسته از SD کارت کمک می کند تا شما تصاویر را در دوربین نیز بتوانید ذخیره کنید. در مواقعی که ارتباط میان دوربین و دستگاه ضبط قطع می گردد تصاویر بر روی SD کارت آن ذخیره خواهد شد.

3. Microphone Support: مجهز بودن دوربین مداربسته به میکروفن داخلی در این بخش مشخص می شود. با وجود میکروفن می توانید صدای محیط را توسط دوربین ضبط کنید.

4. WIFI: در برخی از دوربین های تحت شبکه قابلیت Wifi وجود دارد . این قابلیت را بیشتر در دوربین های BABYCAM مشاهده خواهید کرد. دوربین از طریق قابلیت WIFI به NVR متصل می گردد.

5. Power Supply: مشخص کننده چگونگی تغذیه دوربین از طریق آداپتور یا PoE است.

6. Other Features: این قسمت نیز بیشتر شامل سایر انواع قابلیت های پردازش تصویری VCA هایک ویژن از جمله Linecrossing detection Intrusion Detection، PIR، و …است

نمایندگی دوربین هایک ویژن

راهنمای خواندن لیست قیمت دستگاه DVR

1. DVR Type: دی وی آرها در 3دسته G ،Q و U تقسیم می‌شوند. تعداد کانال 4، 8، 16 و 32 می‌باشد که هرچه تعداد کانال بالاتر می‌رود قیمت گرانتر می‌شود.

2. Analogue Video Input: برخی از DVRها تا دوربین‌های 2 مگاپیکسل و برخی دیگر تا 3 یا 5 مگاپیکسل (G تا 2، Q تا 3 و U تا 5) را پشتیبانی می‌کنند که تاثیر مستقیمی روی قیمت آنها خواهد داشت.

3. IP Video Input: برخی از DVRها می توانند از یک یا چند دوربین IP نیز پشتیبانی ‌کنند بنابراین کاربر می تواند در یک بستر آنالوگ از مزایای دوربین  IP نیز بهره مند شود.

4. Audio Input/Output: تعداد ورودی و خروجی‌های صدا برای اتصال میکروفن را نمایش می‌دهد.

5. Recording: در این قسمت کیفیت ضبط تصاویر توسط هر دستگاه درج شده‌است. در سیستم مداربسته کیفیت ثبت تصاویر توسط دوربین و دیگری کیفیت ضبط تصاویر توسط دستگاه مطرح است. برای مثال اگر یک دوربین 8 مگاپیکسلی باشد ولی دستگاه تنها با کیفیت 5 مگاپیکسل ضبط کند تصاویری با کیفیت 5 مگاپیکسل خواهید داشت.

6. SATA Interface: هرچه تعداد هاردی بیشتر باشد قیمت دستگاه بصورت تصاعدی بالاتر می‌رود.

7. Network Interface: میزان ظرفیت پهنای باند رابط شبکه را نمایش می‌دهد.

8. Other Features: در قسمت سایر مشخصات نیز ویژگی‌هایی از جمله نوع فرمت‌ فشرده سازی هایک ویژن H.265/H.265+ اشاره شده است. اگر در انتخاب DVR مناسب دچار تردید هستید می‌توانید با بخش فنی 88500020(021) تماس بگیرید.

راهنمای خواندن لیست قیمت دستگاه NVR

1. NVR Type: که شامل تعداد کانال و POE بودن دستگاه NVR است تعداد کانال ها در NVR از 4، 8، 16، 32، 64 و حتی انواع 128 و 256 کاناله نیز موجود است.

2. Input BandWidth: موضوع پهنای باند در NVR موضوع مهمی است به خصوص اگر تعداد زیادی دوربین در بستر شبکه داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید به مبحث پهنای باند در NVR هایک ویژن مراجعه نمایید.

3. Output Bandwidth: موضوع پهنای باند در NVR موضوع مهمی است به خصوص اگر تعداد زیادی دوربین در بستر شبکه داشته باشید برای اطلاعات بیشتر می توانید به مبحث پهنای باند مراجعه نمایید.

4. POE Ports: موضوع بعدی تعداد کانال های POE در دستگاه است. برای مثال ممکن است در یک دستگاه NVR 32 کاناله  16 کانال آن از نوع POE باشند.

5. SATA Interface: همانند دستگاه های DVR تعداد هارد در NVR نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. و هرچه تعداد آن بیشتر باشد فضای ذخیره سازی بیشتر بوده و کارایی دستگاه بالا می رود.

6. Network Interfaceبسیاری از دوربین ها دارای قابلیت پشتیبانی از SD کارت هستند. وجود SD کارت در دوربین باعث می شود تا در مواقع اضطراری که ارتباط میان دوربین و دستگاه ضبط قطع می گردد تصاویر بر روی SD کارت آن ذخیره گردد.

Chassis: منظور از DVR (Standalone) این است که دستگاه مستقل از سیستم کامپیوتری عمل کرده و تمامی اجزای آن از جمله CPU در داخل کیس DVR قرار دارد.

7. Other Features: در قسمت سایر مشخصات نیز ویژگی هایی از جمله نوع فرمت های فشرده سازی مانند H.265/H.265+ و پشتیبانی از سیستم Alarm اشاره شده است.

دوربین 2 مگاپیکسل هایک ویژن

لیست قیمت هایک ویژن از دوربین های 2 مگاپیکسلی هایک ویژن آغاز می شود. انواع این دوربین ها به صورت دام و بولت قرار گرفته اند. دوربین 2 مگاپیکسلی هایک ویژن از پرفروش ترین و پرطرفدارترین دوربین هاست. به علت قیمت مناسب و کاربرد آن بسیاری از مشتریان از این گروه دوربین مداربسته انتخاب می کنند. دارای کیفیت تصویر قابل قبول است و در مصارف خانگی, شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

دوربین 3 مگاپیکسلی هایک ویژن

در ادامه دوربین های 2 مگاپیکسلی در لیست قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن، دوربین 3 مگاپیکسلی هایک ویژن را خواهید دید. این گروه از دوربین ها نیز در دو نوع دام و بولت تولید و به بازار عرضه می شوند. کیفیت تصویر مناسب و قیمت مقرون به صرفه ای دارند. نصب دوربین مداربسته در ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری این دوربین ها مورد استفاده قرار می گیرند. براساس مکان نصب، نوع دوربین داخلی یا خارجی انتخاب می شود.

دوربین 4 مگاپیکسلی هایک ویژن

دوربین های 4 مگاپیکسل هایک ویژن سری گروه دیگری از دوربین های مداربسته هستند که از دو گروه قبلی کیفیت تصویر بالاتری دارند. طبیعتاً از قیمت بالاتری نیز برخودار هستند. نوع دوربین مناسب برای محیط داخلی و خارجی را از این مجموعه دوربین 4 مگاپیکسلی هایک ویژن می توانید تهیه کنید. در انواع پروژه های مسکونی، تجاری و اداری کاربرد دارند.

دوربین 5 مگاپیکسلی هایک ویژن

دوربین 5 مگاپیکسلی هایک ویژن از نوع دام و بولت نیز در سبد محصولات هایک ویژن وجود دارد. دوربین 5 مگاپیکسلی هایک ویژن دارای کیفیت تصویر بسیار بالایی است. در صورت نیاز به مشاهد و ثبت تصاویر با جزئیات بالا این دوربین ها پیشنهاد می شوند. از دوربین های 5 مگاپیکسل برای کاربری های حساس در مکان های اداری و تجاری می توانید انتخاب و تهیه کنید.

در لیست قیمت دوربین مداربسته هایک ویژن دوربین با کیفیت تصویر بالاتر از 5 مگاپیکسل نیز وجود دارد. با مراجعه به آن می توانید انواع دام و بولت هایک ویژن را با کیفیت تصویر 6، 8 و 12 مگاپیکسل تهیه کنید. مشخصات و ویژگی های دوربین مداربسته در لیست آمده است. در صورتی که نیاز به راهنمایی و مشاوره رایگان دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه ضبط 4 کانال هایک ویژن

در دستگاه های ضبط هایک ویژن شما می توانید هم در نوع توربو اچ دی که DVR است و هم تحت شبکه یا NVR دستگاه 4 کانال تهیه نمائید. انتخاب این دو نوع دستگاه براساس تکنولوژی سیستم مداربسته شما مشخص می شود. دی وی آر 4 کانال هایک ویژن قابلیت پشتیبانی از 4 عدد دوربین توربو HD را دارد. ان وی آر 4 کانال هایک ویژن از چهار دوربین IP پشتیبانی می کند.

دستگاه ضبط 8 کانال هایک ویژن

در لیست قیمت در صورتی که سیستم تحت شبکه را انتخاب کرده باشید NVR 8 کانال هایک ویژن را می توانید برای نصب دوربین در آپارتمان انتخاب کنید. دستگاه های DVR نیز به صورت 8 کانال در لیست قیمت توربو اچ دی آمده است. در ساختمان های مسکونی با تعداد واحدهای کم دستگاه ضبط 8 کانال هایک ویژن انتخاب مناسبی است. مشخصات دستگاه را با دقت مطالعه کنید.

دستگاه ضبط 16 کانال هایک ویژن

در انواع دستگاه های ضبط هم NVR و هم DVR نوع 16 کانال بسیار پرکاربرد است. این دستگاه ها غالباً در ادارات و مراکز تجاری متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. ان وی ار و دی وی ار هایک ویژن همانند سایر دستگاه های ضبط فاقد حافظه هستند. هارد دیسک باید به صورت مجزا و براساس مشخصات دستگاه تهیه شود.

دستگاه ضبط 32 کانال هایک ویژن

دستگاه ضبط 32 کانال هایک ویژن از 32 عدد دوربین مداربسته براساس تکنولوژی پشتیبانی می کند. به عبارت دیگر دی وی ار 32 کانال از 32 عدد دوربین توربو اچ دی و ان وی آر از 32 عدد دوربین IP پشتیبانی می کند. پورت های ورودی خروجی های متعدد از جمله VGA ،HDMI ،LAN ،SATA ،USB و … در دستگاه ضبط هایک ویژن وجود دارد.