انتخاب دوربین مداربسته با برندی معتبر با توجه به شرایط فعلی بازار بسیار مشکل شده است. شاید غیر واقعی به نظر برسد که پس از گذشت سالها از حضور در این بازار، هر ماه چندین اسم جدید از برندهای ناشناخته به گوش من می خورد که عموما هم متفرقه هستند. استفاده از برندهای متفرقه امکان استعلام قیمت را از مشتری میگیرد و این موضوع امکان دریافت مبالغ به مراتب بیشتر از ارزش تجهیزات را برای فروشنده فراهم می کند. از طرف دیگر میتوان یک برند متفرقه را به راحتی به نام کره ای، تایوانی یا حتی اروپایی به مشتریان فروخت.

تفاوت قیمت برندهای واقعی با برندهای متفرقه تقریبا چقدر است؟

این تفاوت در بسیاری برندها تقریبا صفر است. از انجایی که برندهای متفرقه معمولا با نام کشورهای خاص فروخته می شوند عموما با قیمتی به مراتب بالاتر از قیمت اصلی نیز به فروش می روند.

در صورتی که دوربین ها را از یک برند متفرقه اما با قیمت مناسب آن خرید کنید استفاده از آنها توجیه اقتصادی خواهد داشت. با این حال با توجه به اینکه دوربین مداربسته یک وسیله حساس و امنیتی است سعی کنید از برندهای اصلی استفاده کنید. در صورت انتخاب برند مناسب این موضوع احتمالا تفاوت زیادی را در هزینه های شما ایجاد نخواهد کرد.

چطور برندهای متفرقه را تشخیص دهیم؟

با توجه بیشتر شدن مهارت وارد کنندگان در ایجاد برندهای متفرقه تشخیص این تجهیزات از برندهای اصلی هر روز مشکل تر می شود. در این صفحه شما میتوانید لیستی از برندهای معتبر و مورد تائید شرکت ما را بینید، سعی شده بیشتر برندهای معتبر و وجود در ایران در این لیست گنجانده شود با این حال در صورتی که در رابطه با اصلی بودن برندی خاص تردید داشتید می توانید در این رابطه از مشاوران ما کمک بگیرید.

لیستی نیز از برخی برندهای متفرقه مشهور در این صفحه قرار گرفته که میتوانید به آن مراجعه کنید.

برندهایی با قیمت متوسط

  • هایک ویژن (Hikvision)
  • داهوآ (Dahua)
  • یونی ویو (Uniview)
  • زاویو (Zavio)

برندهایی با قیمت متوسط به بالا

  • ژئو ویژن (Geovision)
  • ویووتک  (Vivotek)
  • سامسونگ (Samsung)

برندهایی با قیمت بالا

  • اکسیس (Axis)
  • پاناسونیک (Panasonic)

پیشنهاد کارشناسان نصب دوربین مداربسته

یکی از مشکلات رایج در بازار فروش و نصب دوربین مدار بسته، وجود برندهای فیک و تقلبی است که انتخاب را برای مشتریان سخت کرده است. از طرفی گروهی از مشتریان براین باورند که برندهای اصلی، گران قیمت هستند بنابراین هرچه هزینه بیشتری پرداخت کنیم کالای بهتری را خریداری کرده ایم. این موضوع به طور صد در صدی صحیح نیست و برندهای فیک نیز ممکن است با قیمتی بالا به فروش برسد. بنابراین توصیه می شود برای خرید دوربین مداربسته به نمایندگی های مجاز برندهای معتبر مراجعه نمایید. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان با شماره زیر با کارشناسان ما تماس بگیرید:

021-88500020

به این مطلب امتیاز دهید 🙂