این موضوع تا حد زیادی به کاربری شما بستگی خواهد داشت اما در اینجا تعداد از برندهای معتبر بازار را معرفی می کنیم:

مارک های معتبر دوربین مداربسته

 • هایک ویژن: هایک ویژن بزرگترین تولید کننده دوربین مداربسته در جهان است و یک شرکت چینی است. محصولات این شرکت با توجه به کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. هایک ویژن همچنین دارای گارانتی معتبری در ایران است.
 • داهوآ: یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته جهان و یک شرکت چینی است. این شرکت نیز محصولاتی با کیفیت قابل قبول و قیمت مناسب تولید می کند. متاسفانه گارانتی محصولات داهوآ در ایران زیاد مناسب نیست.
 • سامسونگ: یک شرکت کره ای و یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات حفاظتی جهان است. محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردارند و از نظر قیمت در بازه نسبتا بالا قرار می گیرند. این شرکت در کنار شهرتی که در تولید تجهیزات الکترونیکی دارند در تولید تجهیزات مداربسته نیز بسیار فعال است.
 • اکسیس: یک شرکت سوئدی و یکی از بزرگترین و اولین تولید کننده دوربین مداربسته تحت شبکه در جهان است. محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و از نظر قیمت در بازه بالا قرار می گیرند.
 • بوش: شرکت بوش بزرگترین تولید کننده لوازم خانگی جهان و یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات حفاظتی دنیاست. تجهیزات این شرکت از نظر کیفیت در سطح بسیار بالا قرار دارند اما در بازه بالای قیمت نیز قرار می گیرند.
 • پاناسونیک: یک شرکت ژاپنی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته جهان است. محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و از نظر قیمت در بازه بالا قرار میگیرد.
 • ژئو ویژن: یک شرکت تایوانی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته در جهان است. محصولات این شرکت تنها شامل تجهیزات مداربسته شبکه می شود. از نظر کیفیت و قیمت این محصولات در بازه متوسط به بالا قرار میگیرند.
 • ویووتک: یک شرکت تایوانی و یکی از بزرگترین تولید کنندگان دوربین مداربسته در جهان است. محصولات این شرکت تنها شامل تجهیزات مداربسته شبکه می شود. از نظر کیفیت و قیمت این محصولات در بازه متوسط به بالا قرار میگیرند.
 • سی ان بی: شرکت سی ان بی یک شرکت کره ای و یکی از شرکت های با سابقه در زمینه تولید تجهیزات مداربسته است. کیفیت محصولات این شرکت در سطح متوسط به بالاست و قیمت آن در سطح بالا قرار میگیرد. سی ان بی با توجه به عدم رقابت قیمتی با محصولات چینی در سالهای اخیر بازار زیادی را در این زمینه از دست داده است.
 • سونی: شرکت سونی یک شرکت ژاپنی است که در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی و دوربین بسیار مشهور است. البته این شرکت فعالیت زیادی در زمینه تولید دوربین مداربسته در جهان ندارد اما محصولات آن در ایران از محبوبیت زیادی برخوردارند.
 • یونی ویو: شرکت یونی ویو یک شرکت چینی تولید کننده دوربین های مداربسته تحت شبکه است. این شرکت سابقه کار نسبتا کمی در زمینه تولید این تجهیزات دارد (از سال 2006) و کیفیت محصولات آن در بازه متوسط است اما از نظر قیمت در بین محصولات تحت شبکه بسیار مرغون به صرفه خواهد بود.
 • ای وی تک: شرکت ای وی تک یک شرکت تایوانی است که در زمینه تولید دوربین های مداربسته بسیار فعال است. محصولات این شرکت از نظر قیمت و کیفیت در سطح متوسط به بالا قرار می گیرند.
 • دایناکالر: یک شرکت تایوانی فعال در زمینه تولید دوربین های مداربسته تحت شبکه است. محصولات این شرکت از نظر قیمت و کیفیت در سطح متوسط به بالایی قرار می گیرند.

مارک های متفرقه را چطور تشخیص دهم؟

برای تشخیص این برندها روش های متفاوتی وجود دارد که میتوانید در مطلب “راهنمای شناسایی برندهای متفرقه ” در این رابطه بیشتر اطلاعات کسب کنید.

برای آشنایی با برندهای بیشتر به این صفحه مراجعه کرده و اطلاعات دقیقی در رابطه با برندهای متفاوت بین المللی به دست آورید.