برای خرید یا مشاوره با شماره 66979927-021 تماس بگیرید.

فروش دوربین مداربسته در تهران

فروش دوربین مداربسته در تهران

شرکت تارتن دژ آریانا نمایندگی فروش دوربین مداربسته در تهران با برند هایک ویژن (Hikvision) است. در صورتی که مایل به خرید دوربین مداربسته یا نصب دوربین امنیتی هستید این مطلب را بخوانید.

زمینه فعالیت ما در تهران

با توجه به تیم قوی فنی و نصب، عمده فعالیت تارتن دژ در تهران در زمینه نصب دوربین های مداربسته در پروژه هاست. این شرکت امکان اجرای پروژه ها در سطوح مختلف از کوچک تا بزرگ را دارد و تجربه کار در برخی از مهمترین و بزرگترین پروژه های اجرا شده در سیستم های مداربسته در کشور را دارد. در صورتی که نیاز به اجرای پروژه مداربسته در هر سطحی دارید میتوانید از کارشناسان این شرکت مشاوره بگیرید. تارتن دژ در زمینه پخش تجهیزات مداربسته شرکت هایک ویژن نیز در تهران فعال است. همکاران فعال در زمینه اجرا می توانند تجهیزات مورد نیاز خود را به راحتی دریافت کرده و نسبت به نصب آنها در پروژه اقدام کنند.

زمینه فعالیت ما در شهرستان ها

 فعالیت اجرایی تارتن دژ در شهرستان ها تنها به پروژه های بزرگ محدود می شود و عمده فعالیت در شهرستان ها مربوط به پخش تجهیزات مدار بسته به نقاط مختلف ایران است. مشتریانی که مایل به نصب تجهیزات هایک ویژن در شهرستان ها هستند می توانند پس از خرید تجهیزات اطلاعات نزدیک ترین مجری این سیستم های در شهر خود از همکاران بخش فروش شرکت دریافت کنند.

فروش دوربین مداربسته

2 نظرات

  1. amir2000 مارس 5, 2017 Reply

    باسلام. نیاز به لیست قیمت پک 4 عددی دوربین با DVR و سایر متعلقات همراه با نصب دارم ممنون

  2. عادل طهمورثی اکتبر 16, 2017 Reply

    سلام ممنون میشم لیست قیمت همکار ارائه شود.

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*