لیست محصولات هایک ویژن

مشاهده محصولات هایک ویژن

کمپانی هایک ویژن دستگاه های متنوعی را در سبد محصولات خود عرضه می کند. تولید دوربین مداربسته و تجهیزات آن تنها بخش کوچکی از فعالیت این کمپانی محسوب می شود. این برند پا فراتر نهاده و سیستم های بیشتری را در تکنولوژی های مختلف تولید می کند. با این حال با توجه به فعالیت شرکت تارتن دژ به عنوان نمایندگی هایک ویژن در حوزه دوربین مداربسته تنها محصولات موجود در بازار ایران را در این صفحه مشاهده می کنید.

دسته بندی محصولات هایک ویژن

در دسته بندی محصولات دو تکنولوژی آنالوگ HD و تحت شبکه دارای اقلام مختلفی هستند. دوربین های توربو HD شامل دوربین های مداربسته دام، تورت، بولت، باکس و اسپیددام است. دستگاه های ضبط در این تکنولوژی نیز شامل انواع DVR ها با ویژگی های مختلف است. دسته محصولات تحت شبکه هایک ویژن شامل انواع دوربین های دام، تورت، بولت، چشم ماهی، اسپیددام یا PTZ است. دستگاه های ضبط NVR نیز در سری های مختلف با قابلیت های گوناگون به صورت چند کانال وجود دارد.

محصولات هایک ویژن

دوربین توربو اچ دی هایک ویژن

دوربین های انالوگ نسل اولی دوربین های مداربسته ای بودند که تصاویر را با کیفیت نه چندان مطلوب ارسال می کردند. دسته دیگر دوربین های مداربسته به عنوان دوربین تحت شبکه طراحی شدند که کیفیت تصویر بهتری را ارائه می دادند. با این وجود دوربین های تحت شبکه بسیار گران قیمت بودند و همه مشتریان توان خرید چنین دوربین هایی را نداشتند. از طرف دیگر دوربین های ارزان قیمت دارای کیفیت تصویر پایین بودند. محدودیت بودجه و نیاز کاربر به کیفیت تصویر بهتر کمپانی ها را بر ان داشت تا دوربین های نسل جدید آنالوگ را تولید کنند.

دوربین توربو اچ دی هایک ویژن یا آنالوگ HD دوربین هایی با کیفیت تصویر مناسب و قیمت بسیار مقرون به صرفه هستند. در مدت کوتاهی بسیاری از کاربران از این محصولات استقبال کردند. دوربین در انواع کیس های دام، بولت، اسپیددام و… را در این نوع می توانید انتخاب کنید. کیفیت تصویر در این دوربین ها به شکل قابل توجهی بهبود یافته است. دستگاه های ضبط DVR هایک ویژن نیز با تعداد کانال های 4، 8، 16 و 32 کانال در بازار قابل دسترس است. این دستگاه ها دارای قابلیت های پرکاربرد از جمله فرمت های فشرده سازی هستند. این فرمت ها تاثیر بسزایی در کاهش هزینه های ذخیره سازی خواهند داشت.

دوربین ای پی هایک ویژن

دوربین های IP هایک ویژن در انواع کیس های مختلف و با کیفیت تصویر گوناگون تولید و به بازار عرضه می شوند. در صورت انتخاب از مجموعه دوربین های تحت شبکه هایک ویژن، گزینه های زیادی پیش روی شماست. انواع دوربین های دام تحت شبکه، اسپیددام و مینی اسپیددام، دوربین چشم ماهی، کیوب، پینهول، بولت و باکس می توانند از انتخاب های شما باشند. تکرار می کنیم که حتماً قبل از اقدام به خرید دوربین هایک ویژن نیاز و کاربری خود را به درستی مشخص کنید. در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره تخصصی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دستگاه های ضبط تحت شبکه هایک ویژن با تعداد کانال های 4، 8، 16 و 32 در بازار موجود است. البته این برند NVR های تخصصی با تعداد کانال بسیار بالاتر نیز تولید کرده است. این دستگاه ها عموماً کاربری حرفه ای تر و گسترده تری نسبت به NVR هایی با تعداد کانال کمتر دارند. با توجه به اینکه فناوری POE در سیستم های شبکه موجب مزیت های بسیار از جمله کاهش پیچیدگی کابل کشی را به همراه داشته است. غالب دستگاه های هایک ویژن از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند. با توجه به ONVIF بودن دستگاه ها نیز شما قادر خواهید بود از دوربین های تحت شبکه سایر برندها در صورت Onvif بودن به NVR هایک ویژن متصل کنید.